הסבר על סוגי ההרשמה למכון

ניתן להירשם למכון בכמה דרכים ולקבל הרשאות והטבות שונות בהתאם. את/ה מוזמן לבחור את הדרך המתאימה לך מבין האפשרויות הבאות. כמובן שניתן להחליף את הסטטוס בהמשך אם רוצים:

  1. הרשמה לרשימת התפוצה: זאת הדרך הטובה ביותר להישאר מעודכנ/ת בפרסומים החדשים והמרתקים של המכון באתר ובכלי התקשורת, בכנסים, אירועים ופעילויות של המכון ועוד… אל דאגה, איננו מציפים את הדוא״ל או את הטלפון שלך בספאם. אנו שולחים עדכון מרוכז פעם בשבוע או בשבועיים בלבד. בכל שלב, ניתן כמובן לבטל את הרישום בלחיצת כפתור. להרשמה לחצ/י כאן.
  2. מנוי/ה: כ״מנוי/ה״ תהיה זכאי/ת לקבל הנחות והטבות על כל מוצרי המכון (כנסים, הרצאות, קורסים, ספרים, ובינריים, ספרייה דיגיטלית וכו'), כמו כן תוכל/י לצפות בתכנים עם ערך מוסף באתר, שאינם זמינים לציבור הרחב (אבל לא ב״דיונים פנימיים״). ראה/ראי עמוד מנויים לפירוט התכנים וההטבות למנויים. את כל ההטבות הללו תוכל/י לקבל בתשלום חד פעמי של 45 שקלים בלבד שיקנה לך מנוי לחצי שנה. התשלום שלך יעזור לנו לפתח את המכון ולממן מחקרים בתחום המדע והתודעה. להרשמה כמנוי/ה לחצ/י כאן.
  3. עמית/ת המכון: אם את/ה יכול/ה לתרום לקידום המכון במחקר או בכל עשייה אחרת נשמח לקבל אותך כ״עמית/ת המכון״. את/ה תתבקש/י למלא טופס מקוון ולעבור את ועדת הקבלה. אנו פתוחים לקבל חוקרים וחוקרות מכל תחומי המדע וכן אנשי רוח שיכולים/יכולות לתרום למחקרים. אם תתקבל/י כעמית/ה במכון יהיו לך את כל ההרשאות באתר שיש למנוי/ה פעיל/ה ובנוסף תוכל/י להשתתף גם בסיעור המוחות המדעי-רוחני אשר מתקיים בדיונים הפנימיים. עמיתי המכון אינם חייבים בתשלום כלשהו. להצטרפות כעמית/ה במכון לחצ/י כאן.
  4. חבר/ת המכון: כעמית המכון תוכל/י לשדרג עוד יותר את ההרשאות וההטבות הניתנות אם תירשם/תירשמי גם כ״חבר/ת המכון״. כחבר/ת המכון יהיו לך את כל ההרשאות והזכויות הן של מנוי/ה פעיל/ה והן של עמית/ת המכון ובנוסף תקבל/י גם את הזכות לפרסם פרסומים משלך באתר, להשתתף כמומחה בפינת ״שאל את המומחה״ וכן לפתוח עמוד אישי משלך באתר. בנוסף לפרסומים מדעיים תוכל/י לפרסם ולקדם באתר ספרים, הרצאות, קורסים וכד׳, כל עוד המוצרים שלך תואמים את רוח המכון ועוסקים בחיבור שבין מדע לרוחניות. במידה והפרסום באתר צפוי להניב רווח כספי יתכן שתתבקש/י מבעוד מועד להגיע עם המכון להסדר בנוגע לתרומת אחוז מסוים מן הרווחים למכון. כחבר/ת המכון תקבל/י גם זכות הצבעה בישיבות ובאסיפות המכון ותוכל/י לקחת חלק בעיצוב דרכו ובניהולו. על מנת להירשם כחבר/ת המכון תתבקש/י לשלם 216 שקלים לשנה. כספך ישמש לקידום המכון ולמימון מחקרים בתחום המדע והתודעה. להרשמה כחבר במכון לחצ/י כאן.

תגובות

הסבר על סוגי ההרשמה למכון — תגובה אחת

  1. הנושא הזה מרתק אותי ואני מחוברת אליו שנים פיזית נפשית ורוחנית.