הרשמה כחבר

כל מי שהתקבל כעמית במכון זכאי גם להיחשב כחבר המכון לאחר שישלם דמי חברות שנתיים בסך 216 שקלים. על מנת לוודא כי הינך עמית במכון בדוק כי שמך מופיע ברשימת עמיתי המכון. אם שמך אינו מופיע ברשימת העמיתים ראה הסבר בדף ״הרשמה כעמית״.

כעמית המכון תוכל/י לשדרג עוד יותר את ההרשאות וההטבות הניתנות אם תירשם/תירשמי גם כ״חבר/ת המכון״. כחבר/ת המכון יהיו לך את כל ההרשאות והזכויות הן של מנוי/ה פעיל/ה והן של עמית/ת המכון ובנוסף תקבל/י גם את הזכות לפרסם פרסומים משלך באתר, להשתתף כמומחה בפינת ״שאל את המומחה״ וכן לפתוח עמוד אישי משלך באתר. בנוסף לפרסומים מדעיים תוכל/י לפרסם ולקדם באתר ספרים, הרצאות, קורסים וכד׳, כל עוד המוצרים שלך תואמים את רוח המכון ועוסקים בחיבור שבין מדע לרוחניות. במידה והפרסום באתר צפוי להניב רווח כספי יתכן שתתבקש/י מבעוד מועד להגיע עם המכון להסדר בנוגע לתרומת אחוז מסוים מן הרווחים למכון. כחבר/ת המכון תקבל/י גם זכות הצבעה בישיבות ובאסיפות המכון ותוכל/י לקחת חלק בעיצוב דרכו ובניהולו. על מנת להירשם כחבר/ת המכון תתבקש/י לשלם 216 שקלים לשנה. כספך ישמש לקידום המכון ולמימון מחקרים בתחום המדע והתודעה.

לתשלום באמצעות כרטיס אשראי לחצ/י כאן כדי לעבור לאתר התשלומים של המכון.

 

ניתן גם לשלם באמצעים אחרים (אבל להודיע לי בדוא״ל q.spacer@gmail.com שהתשלום הועבר):

  1. באמצעות העברה בנקאית לחשבון המכון: בנק 26 (יובנק), סניף 288 (ירושלים), מספר חשבון: 429619 (המטרה אמת- המכון הבינתחומי למדע ותודעה). אנא יידע את אחראי החברים והמנויים (רועי לוטן גלזר q.spacer@gmail.com) שביצעת את ההעברה על מנת שירשום אותך כחבר במכון.
  2. באמצעות משלוח של המחאה עבור "עמותת המטרה אמת" (להקפיד על כך שההמחאה תהיה למוטב בלבד) לכתובת: ת.ד. 12207, יהוד-מונוסון, מיקוד: 5647702
  3. ניתן ליצור קשר ישיר עם רֹעִי לוטן גלזר, חבר בהנהלת המכון, בטלפון 054-5369363 או בדוא"ל q.spacer@gmail.com על מנת למצוא דרך חלופית להעביר את התרומה למכון.

תודה מראש
רֹעִי לוטן גלזר
חבר הנהלה
q.spacer@gmail.comֿ
054-5369363